Jaroslav Dobeš tři dny osobně jen pro Vás | Pentagram pěti prožitků
         
   

   
         
         
         
       1. Konzultační péče aneb Tři dny mezi čtyřma očima s Jaroslavem Dobešem    
         
         
   

Vyberete si téma, skrze které se s Jaroslavem Dobešem budete setkávat. Vzhledem k jeho dlouhé mezinárodní praxi máte široký výběr od Astrofocusu, přes astrologii, energie, guruovské duchovno, techniku HBH (Hrím Heart Break Technique), Spiritual Trekking, odháčkování, až po Surftantru...

(Pokud se chcete zabývat obecně svým životem nebo svou osobností, pak tento výběr udělá JD za vás během konzultací).
Ve vámi zvoleném oboru pak proběhne konzultace rozložená do tří dlouhých setkání. Každé toto setkání zabere svou náročností jeden den. Formát této jedinečné trojdenní konzultace vznikl po Best Of rekapitulaci jedenáctileté praxe JD v roce 2007, a poprvé byl předveden v praxi během práce s klienty z New Yorku, Vermontu (USA) a Japonska.

Během této trojdenní konzultace Jaroslav Dobeš natolik pozná vaše nitro, prostředí vašeho života a vrcholy, k nímž se ubírají vaše životní sny, že během nich oduševněle naplníte druhý bod Pentagramu Jaroslava Dobeše, jímž je Fotografování vaší osoby.

   
         
         
         
       2. Fotografování aneb Váš portrét, nebo vy v akci a nebo vy na aktu (Tvorba vašeho osobního portfolia).    
         
         
   

Fotografování Jaroslava Dobeše se podřídí vaší volbě stylu. Portrét, celá postava a nebo akt.  U žen probereme možnosti líčení, u mužů varianty mužné akce typu motorka, vodní skútr, surf, cepín atd... Ti, kteří mívají u focení trému, poznají, že před objektivem Jaroslava Dobeše se v přirozené, ale elektrizující póze projeví každý.

Pokud máte zájem o obor fotografování, pak během focení proběhnou i praktická cvika, během nichž se ocitnete v roli profesionálního fotografa a osvojíte si nejdůležitější grify s vaším fotoaparátem potřebné pro zachycení kvalitní fotografie lidí v akci.

   
         
         
         
       3. Kniha o Vaší osobě Personal Astrofocus Guide, psaná na základě konzultací s JD    
       a rozboru vašeho osobního Astrofocusu    
         
   

Charismatická kombinace textu, fotografií, koláží, to je kniha - průvodce, kterou o vás a vašem osudu napíše Jaroslav Dobeš, a na jejíž titulce se v názvu objeví vaše jméno a vy ve svém Osobním Astrofocusu. Tato kniha mívá kolem 50 stran, včetně tří stran, na nichž se autorsky podílíte (v případě zájmu) i vy. Na těchto třech stranách se mohou objevit osobní fotografie lidí, událostí, míst, diplomů, které pro vás v životě byly a jsou důležité, citáty z vašich deníků, oblíbených knih, případně věnování, atp.

PS: Počet stran, výtisků knihy i počet vašich autorských stránek se v případě zájmu může navýšit (podrobnosti níže).

   
         
         
         
       4. Váš Osobní Astrofocus    
         
         
    Podrobnosti o Osobním Astrofocusu od zakladatele oboru (Jaroslava Dobeše) naleznete zde>>>
(Osobní Astrofocusy v rámci Pentagramu Jaroslava Dobeše, jako součást této unikátní akce, vznikají přednostně, hned, jak to múza dovolí).
   
         
         
         
       5. Astrofocus Autobiography of Tantric (Vzpomínky Tantrika)    
         
         
    Toto dílo se stalo symbolem kontroverzních vzpomínek Jaroslava Dobeše na období mezi jeho první emigrací (před totalitou) a druhým exilem (před civilizací). Ukázku z této kultovky si můžete přečíst zde>>>    
         
         
         
         
         
         
   

   
         
   

Vedle osobního růstu, jasných vizí do budoucnosti, vzácných zážitků, poznání svých skrytých možností a schopností, také:

1. Fenomenální rozhled o sobě a své budoucnosti VČETNĚ PRAKTICKÝCH POZNÁMEK, doprovázejících prakticky vaše kroky po návratu z Pentagramu s JD směrem k vytýčeným vrcholům. A další překvapení z konzultací s JD.

2. Vaši fotografii, dle volby buď na plátně (cca 40x60cm) nebo na fotopapíru (cca 60x90cm) a k tomu další své fotografie v menších formátech (appr. 8 kusů formátu A4 dalších zajímavých fotografií z vašeho portfólia a 22 kopií pohlednicového formátu vaší hlavní fotografie).

3. Knihu o sobě se svou fotografií a jménem na titulce, knihu napsanou osobně Jaroslavem Dobešem o vás a vašem místě ve Vesmíru.

4. Váš Osobní Astrofocus na plátně (cca 40x60cm) a na fotopapíru (cca 60x90cm). A dále 22 kopií pohlednicového formátu tohoto osobního Astrofocusu.

5. Astrofocus Autobiography of Tantric na plátně (cca 40x60cm) a na fotopapíru (cca 60x90cm).

6. Překvapení

Samozřejmě na Pentagramu JD jsou připraveny překvapení, jejichž podobu ovlivní místo, kde váš Pentagram Jaroslava Dobeše proběhne.

Mezi oblíbené patří:

 • ukázky lekcí Surftantry vedoucí k vašemu postavení se na vlně
 • společná večeře
 • lezení po skalách
 • bungee jumping
 • výstup na nějakou pětitisícovku, sopku
 • potápění se s velrybami
 • meditace v jeskyni s lidskými lebkami
 • společný pobyt v pyramidě
 • a nebo jóga na romantické plavbě mezi ostrovy
 • či labužnická masáž od exotických masérek se vzájemným rozhovorem s JD na libovolné téma
 • či podobný pokec nad pivem v kankán baru.

Volbu překvapení samozřejmě neovlivní jen místo, ale také vaše osobnost, zájmy a povaha.

 

   
         
         
       
         
         
   

Máte-li zájem zúčastnit se Pentagramu JD, obraťte se na telefon +420 777 102 829 a nebo email pentagram@jaroslavdobes.org

Na těchto kontaktech obdržíte odpovědi na vaše dotazy a zde začne vaše příprava na váš Pentagram s JD.

Následovat bude informativní schůzka s asistentkou JD (a nebo telefonický rozhovor), během níž popíšete své představy, včetně vám vyhovujícího termínu cesty na Pentagram.

(Cena cesty, tedy letenky atp., ubytování a další cestovní náklady nejsou v ceně Pentagramu zahrnuty. Zkušená asistentka vám ráda pomůže s vyhledáním a vyřízením letenek, výběrem ubytování atp. tak, aby cestovní náklady odpovídaly vašim představám a možnostem).
Ve druhém kroku začnou ve spolupráci s asistentkou praktické přípravy na váš odlet na Pentagram s JD. Asistentka vám poradí a pomůže s přípravami tak, že vše hravě zvládnete, ale pokud i přesto máte z cestování příliš velkou trému, můžete se domluvit, že vám domluví společnou cestu s jiným zájemcem o Pentagram s JD (při samotném Pentagramu budete samozřejmě s Jaroslavem Dobešem exkluzivně sami).

   
         
         
       
         
         
   

Kupujete-li Pentagram jako dárek jiné osobě, pak obdržíte Pentagram Pas, a ten, komu ho dáte, automaticky získává všechny služby Pentagramu s JD. Zároveň při přebírání tohoto Pentagram Pasu fyzicky obdržíte první část Pentagramu, kterou je Astrofocus Autobiography of Tantric na plátně (cca 40x60cm) a na fotopapíru (cca 60x90cm).

   
         
         
         
       
         
         
   

Kvůli kvalitní organizaci času vašeho Pentagramu s JD je dobré předběžně naznačit váš zájem o některou ze služeb dodatečných možností:

 • Aktivní surfing kurz se zkušeným lektorem a surferem, včetně pronájmu surfovacího prkna. (Základní dovednosti vás naučí JD v rámci Pentagramu, vážné zájemce o surfing si pak převezme surfer - lektor a jeho cena i se zapůjčením surfu se pohybuje kolem 1000 korun za lekci, někde míň, někde víc, záleží na státu, ostrovu, na němž se surfuje).
 • Další konzultační den s Jaroslavem Dobešem, v rámci jedné vaší cesty, na jiné, další téma, nebo celý trojden konzultace znovu, ale v  jiné technice. (Jeden konzultační den 18 108 CZK (750 €).

A dále jsou zde tyto možnosti a služby:

 • Větší počet vydaných kusů Knihy o vás aneb Personal Astrofocus Guide. (Cena navýšených kusů knihy se probírá individuálně, podle objednaného množství).
 • Navýšení počtu stran, na nichž se v Knize o vás aneb Personal Astrofocus Guide autorsky podílíte (v případě zájmu) vy. Na tomto rozšířeném počtu vašich autorských stran můžete realizovat svůj literární či umělecký talent, či knižně realizovat nějaký svůj projekt, a to nejen skrze vaše osobní fotografie lidí, událostí, míst, diplomů, které pro vás v životě byly či jsou důležité, citáty ze svých deníků, oblíbených knih, případně věnování atd., jak je zamýšleno v původních 3 autorských stranách Knihy o vás aneb Personal Astrofocus Guide. (Cena navýšení autorských stran se probírá individuálně, dle počtu stran a jejich grafického zapracování).
 • Vytvoření Osobního Astrofocus pro vám blízkou osobu, případně Partnerského Astrofocus kompozitu vás s vaším partnerem či partnerkou, Astrofocusu pro vašeho domácího miláčka, Astrofocusu pro vaši firmu či Astrofocusu pro Váš projekt, a to s možností přednostního termínu mimo běžné čekání na Astrofocus Jaroslava Dobeše (v současné době se čekává osm až dvanáct měsíců).

Cena za příplatek za tento další Astrofocus v rámci Pentagramu je 18 108 CZK (750 €).

 • Kdo již vlastní Osobní Astrofocus od Jaroslava Dobeše, má nárok na výše uvedený Astrofocus zdarma v rámci Pentagramu Jaroslava Dobeše (namísto toho svého, již hotového).
   
         
         
   
Máte-li zájem zúčastnit se Pentagramu JD, obraťte se na telefon +420 777 102 829
a nebo email: pentagram@jaroslavdobes.org