Jaroslav Dobeš | Osobní Astrofocus | Mít svůj vlastní otisk duše
         
         
         
         
         Každý z nás má vnitřní, nezaměnitelnou podstatu, kterou nejsnadněji vyjádří slovo duše. Tato duše nás provází životem coby vnitřní      hlas, touha, nálada, temperament... A zvláštní na ní je, že zatímco tělo a náš život podléhají proměnám času, naše vnitřní podstata,      alias duše, je více méně stejná. Co vlastně nutí duši k vyjadřování stavu našeho nitra do jinými lidmi vnímatelné podoby?    
         
         
         
    „U zrodu Astrofocusu to byla snaha o zprostředkování prožitku nesrozumitelných odborných “astrokydů”. U tibetského umění se často jedná o snahu seznámit lidi se zákoutími jejich nitra skrze malby a jejich výjevy. Možná právě během svých pobytů v tibetských klášterech XX.století jsem načerpal prvotní inspiraci pro myšlenku ztvárnit obrazem - Astrofocusem nitro člověka, jeho horoskop a jeho současnou pozici v čase, prostoru a osudu.“    
         
         
         Astrofocus | Výtvarné ztvárnění horoskopu    
         
   

Unikátní technika Astrofocus ožila v rukou dnes již mezinárodně uznávaného umělce a fotografa, Jaroslava Dobeše.

Astrofocus je horoskop přetvořený do podoby, z níž klient či náhodný divák okamžitě získá silný vjem či pocit. Nikdy jste nechtěli, aby nějaká, vám sympatická osoba, věděla, kým ve skutečnosti jste? Že jste víc, než zaměstnanec, student či příbuzný?

A k čemu?

No třeba k tomu, že se při prvním pohledu na váš Osobní Astrofocus poprvé v životě dozvíte zvenčí, jak unikátní osobností jste, až vás to dojme… A při pohledech dalších, vždy jako v otevřené knize vašeho života, zde najdete odpovědi na to, co se životem, co s partnerem, co s cestováním, co s láskou a jak na naplnění sebe a své životní poutě.

Astrofocus vám toto umožní, protože to nejpodstatnější z našeho nitra vyjádří tak, že to ostatní uvidí a pocítí během prvního pohledu.
Zažil jsme manžela, který se poté, co uviděl nový Astrofocus manželky, začal ptát:
"Já nevěděl, že jsi tak citlivá a ... že miluješ zvířata a...chceš na hory...".
A ona jen odpověděla: "Tak teď už to víš, miláčku."

Lidé se takto skrze Astrofocus poznávají často....

Přejete si mít svůj vlastní otisk duše, vaší vnitřní nezaměnitelné podstaty?

   
         
         
         Máte-li zájem o vznik Astrofocusu dle vaší fotografie a vašeho horoskopu zavolejte na 739 003 303 nebo napište na      info@jaroslavdobes.org, ráda vám odpovím na vaše otázky. Ing.arch Magda Holá.