Casanova Sútra | 16 kniha Jaroslava Dobeše
         
         
   

   
   

Ukázky z této knihy si můžete

a) přečíst na www.aurarelax.com zde >

b) poslechnout na Exhibicích Guru Jára 2011 v Olomouci, Brně, Zlíně, Hradci Králové, Liberci a Praze. Více informací o těchto exhibicích najdete zde >

 

Co v ní naleznete?

Po 22 dílech Šamanské ochrany následuje dalších pět částí, z nichž každá je zhruba stejně dlouhá jako Šamanská ochrana.

Upozornění: UKÁZKY Z TĚCHTO DALŠÍCH DÍLŮ KNIHY NEPROZRAZUJÍ DĚJ, ANI HLAVNÍ  ZÁPLETKU.


2. Tantrické kladivo:

Večer začínám s Hippie. Bavíme se o trávě, o úpadku hudby a taky o budoucnosti. Hippie po letech v indické jeskyni zvládá samadhi stavy, a tak mi její rady připadají k ničemu.

Musíš na vše zapomenout a žít tady a teď, vše je karma a osud se postará o všechny tvé potřeby, aniž bys musela hnout prstem, říkal to i Ježíš.


3. Java erekce

Je to hukot. Já a kamenný Buddha surfujeme zběsilou rychlostí v neuvěřitelně žúžo pocitech. Cítil jsem radost té ženy. Ano, poprsenka zmizela, jako by se rozpustila, ale zbylo po ní světlo pocitů, jež držely stěny zelené komnaty, kterou jsme teď s Buddhou surfovali, ano, ta voda nebyla složená z kapek vody, ale z kapek pocitů a z písmen. Všude kolem mě a Buddhy se opakovaly nápisy.

Miluje mě. Tak vidíš, že mu na tobě záleží. Tak vidíš, nemá tě jen na sex, má tě opravdu rád...


4. Toulání po hvězdách

Zatímco většina surferů si s sebou z Bali na G-land odváží dvě nebo tři prkna, Hippie si s sebou odváží dva nebo tři muže. John je na vážkách. Ráno mu letí letadlo domů, kde ho čeká manželka, dvě děti, dvě auta, z poloviny už splacený dům a vcelku vysoká pozice bankovního úředníka. Ale Hippie mu otevřela nový duchovní svět, který se, ve spojení se surfováním, opojnou atmosférou na Bali a penisem, který mu jeden z co-milenců Hippie během prima čtverky strčil do zadnice, stal tlustou čarou za jeho minulostí.


5. Sexuální polohy

Moje matka zas tak normální nebyla. Usadila se s věkem. Odpoví duchem nepřítomně Kelly, který si už zase studuje tantragram  StarTantrických poloh.

Myslím, že mě naši dělali v Kozorožské poloze.  Co myslíš? Zeptá se Óm nadsamce.

Ascendent v Kozorohu? Nevím, Kelly. Několikrát jsem podle důležitých událostí tvého života zkoušel zjistit přesný čas tvého narození a během těchto korekcí mi většinou vycházel tvůj ascendent ve Vahách.

Kelly nejdřív mrkne na tantragram, a pak vcelku podrážděně zareaguje.

Jako že mě dělali ve stoje někde v letadle na záchodku? Fuj!

Početí v asáně Vah nemusí být nevyhnutně ve spěchu na toaletě, spousta párů volí tuto polohu i v jiných situacích.

Jo, jasně, rozdali si to na stojáka opření o strom na nějakém deštivě zabláceném hudebním festivalu. Tos mě fakt uklidnil!


6. Sperma nesmrtelnosti

Podívej, Kelly, muslim, uctívač sopky, tantrik, buddhista , fyzik, v principu je jedno, jakým způsobem uctíváš či jakým jménem nazýváš energii, která tvoří Oceán krve lidí, Oceán vod, Oceán prostoru či Oceán času. Důležité je, že s touto energií máš kontakt. Podívej, na tomto videu ti ukážu, jak lze věřit v energii surfingu a vln oceánu. V Osmém spolku platí, že každá víra, filozofie i nauka na této zemi, pochází ze stejného zdroje, ze zdroje, který lidstvu z pyramid přinesl apoštol, faraon Niuserre.

 

Red Version Deluxe je velkoformátová kniha s množstvím fotografií a celostránkových, většinou doposud nezveřejněných, Astrofocusů (co je Astrofocus, viz www.Jaroslav Dobes.org nebo www.astrofocus.jp) z dílny autora. Vedle tantrického románu Casanova Sútra má v kategorii Bonus mnoho dalších ojedinělých textů Jaroslava Dobeše.

Základní cena Casanova Sútry Red Version Deluxe je 7 350,- a obsahuje dárek; navíc u mecenášských plateb, jež budou vyšší, než tato základní cena, přibalíme překvapení navíc. Tato limitovaná edice čítá 333 kusů, z nichž každý je evidovaný vlastním číslem a autogramem Jaroslava Dobeše (u tohoto velmi kontroverzního autora  se počítá s nárůstem sběratelské hodnoty knihy).

Objednávky na Casanova Sútra Red Version se začnou vyřizovat poté, co začne Spiritual Trekking  Velká pouť (viz článek Pozvánka na Spiritual Trekking do Thajska) a od 29.1. můžete i vy, co na pouť nejedete, začít objednávat na adrese durgayasmine@reddif.com (pokud do 14 dní na váš email neodpovíme, znamená to, že neprošel cenzurou, která je na autora nasazená, a tak zkuste objednávku znovu, na jiném z kontaktů, který zde uveřejníme).

DODATEK: Na stejné adrese si lze objednat poslední kusy prestižní edice Spiritual Trekkingu zvané Blue Version za 5 600,- Kč. (Více o této čtrnácté knize J.D. v knihkupectví www.poetrie.cz).

 

FILM Casanova Sútra

Rozsáhlý tantrický román, který je stejnou kultovkou, jakou byly knihy Okřídlený Faraon, Zasvěcení, Celestýnské proroctví či Šifra Mistra Leonarda, počítá i s filmovou verzí (nabídky herců, režisérů, studií a kameramanů je možné zasílat na durgayasmine@reddif.com).

 

VYDAVATEL ZAHRANIČNÍ brožované VERZE CASANOVA SÚTRY

Hledáme případné vydavatelé „brožované“  (tradiční knižní „A5“ verze za běžnou cenu 300-stránkových románů s minimem obrazových ilustrací) zahraniční verze. Máme základní 3 podmínky:

a) Vydání nejméně 10 000 kusů

b) Distribuce ve všech velkých městech

c) Ošetření si případných právních komplikací spojených s vydáváním knihy prvního „zakázaného“ českého autora od roku 1989 (ty se netýkají literární podstaty díla)

Finanční a jiné další podmínky směrem k vydavatelům jsou minimální, pokud vůbec nějaké.

Podobné podmínky platí i pro vydavatele v dalších evropských zemích.

Nabídky zasílejte paní Paule na adresu: durgayasmine@reddif.com (schránka je cenzurovaná, jako vše, co souvisí s autorem Casanovy Sútry, takže podrobnosti vašich předběžných nabídek si nechejte až pro následná jednání.)

 

POZNÁMKY:

Tuto upoutávku na novou knihu naleznete i na www.poetrie.cz (v knihkupectví s dalšími 14 knihami Jaroslava Dobeše (15 kniha vyšla jen anglicky).

Tuto upoutávku na novou knihu naleznete i na www.jaroslavdobes.org na místě, kde byla vánoční nabídka; v článku Pentagram Jaroslava Dobeše si můžete udělat obrázek i o dalších aktivitách této renesanční osobnosti.

Tuto upoutávku na novou knihu naleznete i na www.kitak.cz v místě, kde donedávna visela pozvánka na Spiritual Trekking pouť, a kde si můžete přečíst o připravovaném průvodci - knize českých a slovenských čajoven, do něhož autorsky můžete přispět také vy.